spacer.png, 0 kB
Anasayfa Arşiv Haberler EĞİTİM HİZMETİNE ASIM AYDOĞDU KATKISI
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
EĞİTİM HİZMETİNE ASIM AYDOĞDU KATKISI PDF Yazdır
Değerli Site Okuyucuları
ImageBu yazıyı Arguvan Lisesi müdürümüz sayın Hüseyin KARA ile ben (Arguvan Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü) Asker DOĞAN birlikte kaleme aldık.
Bizler eğitimciler olarak ilçemizdeki okullarımızla ilgili eksiklikleri saptayarak,çeşitli yollarla bu eksikliklerimizin giderilmesi için girişimlerde bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi okullarımızın ödeneğinin olmaması ya da çok yetersiz olmasından dolayı bizlerin girişimlerimiz ister istemez özel çaba ve gayret gösteren kişi ve kurum-kuruluşlara yöneliyor.

Bu kişilerden biri de daha önce Arguvan Atatürk İlköğretim Okulunun "Kalorifer Sorunu" için kaynak sağlamada çok önemli katkı sunan Sayın Asım AYDOĞDU BU DEFA da Arguvan Lisesinin "Elektrik ve Su Gidirleri" için çok önemli olan ödeneğin ilgili bakanlıktan lisemizin hesabına aktarılmasını özel girişimleri ile sağlamıştır.
Sayın Asım AYDOĞDU hem kendi köyüne yapmış olduğu hizmetlerle-hem de Arguvan'daki eğitime bakış açısı ve yarıdmlarıyla takdir edilmeyi-övülmeyi-sevilmeyi-örnek olarak gösterilmeyi ve daha fazlasını hak ediyor.
Hep söylediğimiz gibi Arguvan'ımızın Asım AYDOĞDU'lara ihtiyacı var.
Eğitim ve Sağlıkla ilgili sorunlarımızın çözümü için gayret gösteren herkese binlerce kere teşekkürlürimizi sunarken,bu davranışların örnek olması dileklerimizi yineliyoruz.
Hepinize birlik-beraberlik içerinsinde başarılı-mutlu günler dileriz.
Hoşcakalın-dostcakalın.... 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB