spacer.png, 0 kB
Anasayfa Arşiv Haberler Bozan´dan Haberler
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bozan´dan Haberler PDF Yazdır

ImageKöyümüzden haberler bölümünündeki gelişmeleri sizlerle paylaşalım.

2 Temmuz 2009 tarihinde yani dün, köyün sulama suyu ile ilgili gelişmeleri sizlere sunmak istiyoruz. Bozan Köyü Muhtarlığı ve Ankara Arguvanlılar Dernek Başkanımız Sayın Asım Aydoğdu'nun çabaları neticesinde çok güzel gelişmeler olmaktadır. Dün köye gelen ilgili heyet KIRÇAKOL MEVKİİ'nde bulunan sulama suyunun yetersiz olması nedeniyle gerekli incelemeler yapılmıştır. Dün yapılan çalışmalar sonucunda bugün köyümüze bir dozer gönderilmiş ve çalışmalara başlamıştır. Suyun çıktığı yere geniş bir artezyen yapılarak suyun çoğaltılması için çalışmalara başlanmıştır. Bugün aldığımız haberle birlikte, çok güzel gelişmeler olacağının müjdesini siz köylülerimizle paylaşmak istiyorum. Çalışmalar neticesinde yeterli suyun bir miktarınıda içme suyuna verileceği bilgisini de belirteyim. Bu çalışmalarda köy muhtarlığından aldığımız bilgileri, sürekli bilgilendirme yoluna gidileceğini ve güzel şeylerin olacağına olan inancımızla, hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Başta Ankara'da olup, yüreği bizimle olan Sayın Aydoğdu ve Köy Muhtarımız Muharrem Öztürk'e teşekkür etmek istiyoruz. Sizlerin emeğine ve yüreğine sağlık diyorum.

Güzel günlere doğru.

Not: Kısa bir tatil için köyde bulundum. Bu süre içerisinde köyümüzün o güzel yeşilliğini görünce bunları hep resimledim. Bu resimleri yarinden itibaren sizlerle paylaşacağım.

Saygılarımla, 

Haber: Ali Ihsan Öztürk 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB