spacer.png, 0 kB
Anasayfa Arşiv Haberler Arguvan, Seçimler, Anketler, Tehditler
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Arguvan, Seçimler, Anketler, Tehditler PDF Yazdır

ImageYaklaşan Belediye Başkanlığı seçimlerine doğru bazı Arguvan yerel Web Sitelerinde Arguvan Belediye Başkan Adayı Kim olsun? sorusuyla anketler düzenlenmekte ve bize göre bu sözkonusu Web sitelerinin gerçeklikleriyle uzaktan yakından alakası olmayan sonuçlar site takipçilerine Anket sonucu Haberi olarak sunulmaktadır. Şu bilinmelidir ki ortadaki anormal rakamlar ve sonuçlar bu sözkonusu Web sitelerimizin sorumlularının bir aldatmacası veya yönlendirmesi değildir.Öyleki bir sitede büyük ara önde olan bir aday diğer sitede en az oy alarak sonuncu sırada yer almaktadır.

Son günlerde bu ilginçliklere bir yenisi daha eklendi, Yerel bir Web sitemizde yapılan Ankete hile karıştırılarak Arguvan Belediye Başkanlığına aday olan bir şahısın oyları anormal bir rakama ulaşınca ilgili Web Sitesi sorumlusu ortadaki anormalliği görüp ankete müdahale edip sonuçlandırdı.

Konuyla ilgili bizlere yukarıdaki özetlenen bilgi verildi. İşin en çirkin, en rezil tarafı ise Ankete hile karıştırarak destekleri adayı büyük ara öne geçiren bazı şahıslar site sorumlusunun bu müdahalesine çok bozulmuş olmalılar ki utanmadan birde bu Web sitemizin sorumlusunu tehdit etme cüretini göstermişlerdir.

Bu ve buna benzer bazı tehditler arguvaninfo.com Web sitemizde yayınlanan özellikle AKP'ye yönelik teşhir haberleri sonrası bizlerede gelmektedir. Ve öyle sanıyoruz ki bu tehditleri yazan şahıslar bizleri ve bizim gibi Web sitesi çalışması içerisinde bulunan arkadaşlarımızı sıradan bazı Magazin Haber Ajanslarına yalan yanlış haber uydurup satarak, haber başı şeflerinden para alan birer Muhabir sanmaktadırlar.

Bu kişilere önerimiz; karşılıksız hizmet veren Web sitesi sorumlusu arkadaşlarımızı tehdit etme hatasına bir daha düşmemeleridir, tehdit ettiğiniz elin oğlu adamı elinden tutar, eşeğin kuyruğuna bağlayıp Morhamam yol çatından Urunun düzüne kadar koşturur. Mesajın yerine ulaşacağını umud ediyoruz. 

Saygılarımızla

kaynak: www.arguvaninfo.com

  
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB